Kadınınızı Baştan Çıkaracak 5 Yatak Teknikleri

0
4
Değişen dünyamızda kadınlar artık cinsel hayatlarına bir sınır koymuyorlar. Peki siz partnerinizi bir kaç küçük hareketle nasıl harekete geçirebilirsiniz?

1)İlk Yatak Teknikleri için Kollarını Kafasının Arkasına Doğru Alın

Yatak teknikleri olarak en zevk verici hareketlerden biri olan bu hamlenin size dönüşü daha hızlı ve daha arzulu bir şekilde olacaktır. Her kadın ne kadar baskıcı bir tip gibi görünse de kontrolün erkekte olduğunu görünce daha çok zevk alır. Ön sevişme veya sevişme esnasında kollarını hafifçe kafasının arkasına doğru elinizle tutarak alın.

2)Ellerinizi Yavaşça Saçlarında Gezdirin

Bir kadın size ne kadar sert davranırsa davransın en etkili silah olarak onun saçlarını okşamanız onun biraz daha sakinleşmesine neden olacaktır. Ense ve boyun bölgeleri oldukça hassas olduğu için hareketlerinizin başlama noktası mutlaka oradan olmalıdır. Boyundan saç kısmına geçtiğinizde hareketleriniz onu oldukça etkileyecektir.

3)Duygularınızı Ve içinizden Geçenleri Ona Belli Edin

İlişki esnasında tepkileriniz, hareketleriniz ve ona karşı olan duygularınızın dışa yansıması onu oldukça etkileyecektir. Bir kadın için seksi olan hareketlerden biri de erkeğin ilişki esnasında duygularını belli etmesidir. Partnerinizin bu durumda kendine olan güveni artacak ve size etkili bir dönüş yapacaktır.

4)Harika Bir Sohbet

Kadınlar aşk olayına daha tutkulu ve daha istekli baktıklarından dolayı doğru yerde ve doğru zamanda olan bir konuşmayla sizinle daha iyi bir ilişkisi olduğunun farkına varırlar. Şiir okumak veya alıntı cümleler kullanmak yerine sadece kulağına doğru fısıldamanız bile yeterli olacaktır. Peki ne söyleyebilirsiniz? Unutmayın ki kadınlar hiç bir iltifata karşılıksız kalmazlar J

5)Vücudunu Keşfedin

Sizden soğumaması için onun vücudunun her köşesinde ayrı bir güzellik olduğunu teker teker iltifatlarla açıklamanız her zaman karşı tarafta etkili olacaktır. Vücudunun her köşesini keşfe çıkmanız onu harika hissettirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here