Erkekleri Cinsel ilişki için Delirtecek 5 Favori Öneri!

0
9
Cinsel ilişkiden önce, ilişki sırasında veya ilişkiden sonra yapacağınız belki ufak birkaç dokunuş, söylenen birkaç söz ile hatırda çok daha iyi bir anı olarak kalabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yapılan anketlere bağlı araştırmalar neticesinde; üzerinden zaman geçtikten sonra cinsel ilişki sırasında önemsenen birçok şeyin unutulduğunu fakat bazı ufak detayların hafızalardan çıkmadığı görüldü. Siz de ilişkinize renk katacak bu birkaç detayı deneyebilir ve etkisini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

İşte o 5 detay!

1.İlişki öncesi ön izlenim:Herkesin bildiği üzere sevgili veya eş ile bir beraberlik yaşamadan önce bu konularla ilgili konuşmalar yapılır. Bu konuşmalar süresinde karşıya verdiğiniz ön izlenim size karşı tavır ve hareketlerinin üst çıtasını belirlemektedir. Kendi gibi davranması için ona sınırlarınızdan çok sık bahsetmeyin. İşin sınırlar gibi bu tarz teknik kısımlarını konuşmak ve planlamak her zaman iyi sonuçlar doğurmayabilir. İşlerin akışına bırakılması ve zevk almak için yaşanması iki tarafında mutlu hissetmesi için en ideal seçim olacaktır. Bu sebepten dolayı ilişki öncesi attığınız mesajlardaki ön izleniminiz çok önemlidir. İnternette arama yaparak etkileyici mesajlar baştan çıkarıcı hazır mesajlar bulabilirsiniz.

2.Cinsel ilişki sırasında Yüz ifadeleriniz:Evet, cinsel ilişki sırasındaki yüz ifadeleriniz onun aklından hiçbir zaman çıkmayacaktır. Burada sadece gülümseyip mutlu izlenimi vermek yerine yaşadığınız hissi dışarıya vurmak önemlidir.

3.Küçük dokunuşlar yapın:Bu bazen ufak bir öpücük, bazense masum bir okşama olabilir, bu ona kendini iyi hissettirecektir!

4.Soyunma sorunsalını beraber çözmek:Her erkek partnerini soymaktan büyük bir keyif alacaktır fakat belki bu size kendinizi iyi hissettirmeyebilir. Bunu çözebilmek için ondan ufak yardımlar alabilirsiniz. Bu sırada erkeği baştan çıkaran sözler söyleyerek onu daha fazla etkileyebilirsiniz.

5.Hızınızı ayarlamak:Bazı zamanlarda hızlı, bazı zamanlarda ise yavaş davranarak partnerinizi çıldırtabilirsiniz. Düzensiz hızlar onu rutin bir ilişkiye kıyasla çok daha fazla çıldırtacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here