Dekoratif Mumlar ve Mumluk Modelleri

0
9
Evimizi dekore ederken bizlere ilham kaynağı olacak internette bir çok materyal bulabiliriz. Mobilyaları nasıl yerleştirmeliyiz? Üstlerine neler koymalıyız? gibi bir çok sorunun cevabını yine aynı ortamda tarayabiliriz. Dekoratif mumlar da bunlardan bazıları..

Evimizde masalar, tv ünitesi ve mobilyaların üstüne aksesuar olarak yerleştirebileceğimiz binlerce çeşit mum mevcut. Sadece evimizin renklerine hakim dekoratif mumları bulmak, bunları en doğru şekilde yerleştirmek esas olan. Dolayısıyla evinizin bir çok alanında mum kullanabilir, bu mumlarla evinize çok daha farklı bir renk katabilirsiniz.

Üsttekiler gibi sade mumluklar da seçebiliriz çoğu zaman. Bunlar bir salonun daha zarif ve gözü yormayan daha fresh gözükmesini sağlar. Buda evinize gelenlerin daha rahat hareket edebilmesini, daha ferah hissetmelerini sağlar. Böylelikle daha güzel sohbetler ve daha samimi ortamlar yakalayabilirsiniz.

Bunlar da biraz daha yoğun ve dekoru yüksek evler için. Genel de yaş ortalaması yüksek insanların evinde kullanılabilir. Çok geleni gideni olmayan evler için ideal diyebiliriz. Çünkü bu tarz dekorasyonları düşünmek için, temizliğini ve bakımını da göz önünde bulundurmak lazım. Bu sebeple bu mumları daha şirket/ofis tarzı alanlar da tercih edebilirsiniz. Yada bir Hotel’in dekorasyonunu üstlendiyseniz bu mumlar holler için birebir dekorlar sergileyebilir.

Renkli ve daha sportif evler için de üstteki renkli mumları tercih edebilirsiniz. Genel de yaş ortalaması daha genç nesilin tercih ettiği ve yazlık alanlardaki evlerde daha hoş duran bu dekoratif mumları da tercih edebilirsiniz.

Biraz daha ultra lüks bir ev dekorasyonuna sahip iseniz, yukarıdaki mumları tercih ettiğiniz de daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Çok daha şık duracak bu dekoratif mumlar internet ortamında erişebilir, benzer mumları evinizin farklı bölümlerine koyabilirsiniz.

Özel günlerde, yılbaşı, sevgililer günü yada diğer günler de süslediğiniz masalara bu mumları yerleştirebilirsiniz. Dekoratif Mumlar masanızın şıklığını daha da ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmış olup, masanın işlevini göstermesi gerektiği esnada kaldırabilir.

Bu da daha yatak odası, genç odası tarzı alanlarda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış mumlardır. Çok fazla şıklık yada aksesuar niyetinde değil de gerçekten yakmak istediğiniz de gönül rahatlığıyla dekoratif mumlar kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here