Cinsel ilişkiler için Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar

0
7
Cinsel ilişki her çiftin hayatında önemli bir yere sahiptir. Erkekler genellikle yaşanan cinsel ilişkinin sıradanlaşmasından sıkılır ve partneriyle farklı pozisyonlar denemek ister.

Bu yüzden partnerinizle birlikte aynı fikirde olabilirseniz hem iki taraflı daha çok zevk alabilir hem de partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Cinsel ilişkiler de en sık kullanılan misyoner pozisyonu her ne kadar iradenin erkekte olduğunu gösterse de zaman geçtikçe erkekler bu pozisyondan sıkılır. Ayrıca bu pozisyon kadınında rahat hareket edebilmesini engeller. Kadının sadece yatar pozisyonda kalması ve kontrolun karşı tarafta olması uzun soluklu ilişkiler söz konusu olduğunda cinsel hayatı sıradanlaştırabilir.

İşte erkeklerin yatakta en çok sevdiği pozisyonlar;

Jokey Pozisyonu

Cinsel ilişki sırasında bir çok erkeğin hoşuna giden pozisyonlardan biridir. Erkeklerin bu pozisyonu sevmesinin nedeni kontrolün kadında olması ve kadının sevişme esnasında erkeği yönlendirmesi erkeğin oldukça hoşuna gider. Ayrıca hem erkek hem kadın bu pozisyon sayesinde çok daha zevk alabilir.

Ayakta Seks

Özellikle cinsel hayatlarında farklı bir şey denemek isteyen çiftler için heyecan uyandıran bir pozisyon olabilir. Erkek duvara yaslı bir şekilde durduğunda kadının bacaklarını erkeğin beline sararak oturması erkeğin hoşuna gidecektir.

Kaşık Pozisyonu

Kadın ve erkeğin yan yana yattığı ve her ikisininde aynı yöne bakarak ve erkeğin kadının arkasına geçmesi ile erkeğin daha çok aktif olduğu bir pozisyon türüdür.

Yogi Pozisyonu

Cinsel ilişkiler de bu pozisyonda yatağa sırt üstü uzanarak ve sırtını kavisleyerek elleri ve ayakları üzerinde dururken erkek dizleri üzerindeyken kadının bacakları arasına girer. Bu pozisyon türüde erkekleri zevklendiren pozisyonlardan biridir.

Kucak Pozisyonu

Bu pozisyonda ise erkek otururken kadın erkeğin kucağına oturur ve birleşme gerçekleşir. Bu pozisyonda da hakimiyetin kadında olması erkeğe daha çok heyecan verebilir. Cinsel ilişkiler için vazgeçilmezdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here