Bi Nevi Deli

0
8
Sizleri sağlıklı yiyecek ve içeceklerin yer aldığı harika bir mekan ile tanıştırmak istiyorum. Sağlıklı yaşamı tercih eden bir çok kişinin yakından tanıdığı yeni mekanımız ‘Bi Nevi Deli’. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İki girişimci genç kadının hayata geçirdikleri, Bi Nevi Deli sağlıklı yaşamı tercih eden bir çok kişinin uzun zamandır tercihi olmuştur. Biri Finanscı, diğeri Müzik ve Moda alanlarında uzun zaman çalıştıktan sonra ‘Bi Nevi Deli’yi hayata geçirmek için uzun araştırmalar yapmışlar. İkiside iyi bir kariyeri bırakarak beslenme ve yaşam tarzını hayata geçirmek için Temmuz 2014 yılında bir araya gelmişler. Akabinde 26 Ağustos’ta aradan sadece 1 ay geçtikten sonra Bi Nevi Deli adlı mekanın açılışını gerçekleştirmişler.

Mekanın biraz menüsünden bahsedecek olursak menüsündeki yiyeceklerin besin değerlerinin yüksek seviyelerde korunduğu bitkisel bazlı beslenme mutfakları bulunuyor. Ana yiyeceklerinde ise mevsim sebzelerinden, meyvelere, tahıllardan badem cevizine, baklagillerden kaju ve ay çekirdeğine, zeytinyağı, susam yağı, hindistancevizi kakao ve katkı maddeleri içermeyen yerfıstığı yağı kullanılıyor. Üstelik tüm bunları yaparken tüm insanları düşünmüşler!

Menülerinde ise oldukça fazla seçenek var.

  • Bitkisel bazlı beslenme
  • İşlenmemiş ürünler (Whole Foods)
  • Çiğ beslenme
  • Glutensiz yiyecekler
  • Paleo Diyetleri
  • Vegan tercih edenler
  • Vejeteryan olanlar

Gördüğünüz gibi mutfaklarında her türden damak zevkine sahip insanlar için seçenekler sunan, bunların besin değerlerini en iyi şekilde koruyan ve herkesin beğenisine uygun şekilde hazırlanan yiyecekler Bi Nevi Deli’de sizleri bekliyor.

Beşiktaş Etiler’de bulunan Bi Nevi Deli haftanın her günü sabah 09:30 ile akşam 21:30 arası müşterilerine hizmet veriyor. Teras bölümüde bulunan mekanda, sıradışı bir dekorayon ve rahatlık ön planda diyebiliriz. Çevre semtlere paket servisi de var üstelik! Detoks yapanların, diyet yapanların yada sadece sağlıklı beslenmek isteyenlerin yakından ilgileneceğini düşündüğümüz Bi Nevi Deli ile alakalı bildiklerimizi sizlere aktardık. Bundan sonrası size kalmış 😊

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Bi Nevi Deli’yi ziyaret edebilir, enfes mutfağına göz atabilirsiniz. Afiyet olsun 😉

Bi Nevi Deli Etiler
Adres: Dilhayat Sokak No: 10/1 Etiler / İstanbul
Tel: +90 (212) 358 6032

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here