2017-2018 Kış Erkek Saç Modelleri

0
3
Son 4-5 senedir özellikle genç nesilde erkek saç modellerinde bir hayli artış olduğunu görebilirsiniz. Oldukça fazla gördüğümüz asimetrik devam eden erkek saç modellerinde genç erkekler daha bakımlı, daha karizmatik durabiliyor.

Her ne kadar bazılarında hiç yakışmasa da, insanın kendi saç modelini bulması gerekiyor. Her ne kadar modaya ayak durmak önemli olsa da, değişen ve sürekli gelişen modayı insanın kendisine de yakıştırabilir hale getirmesi gerekiyor. Erkek saç modelleri bu sebeple oldukça önem taşır.

Beyler, kuaföre gitmeden önce internette kendinize yakışabilecek saç modellerini derinlemesine araştırıp, en iyi modeli kuaförünüze iletebilirsiniz. Kıvırcık saçlar, dalgalı saçlar, düz saçlar ve ince telli saçlar için sizlere çeşitli kış saç kesim modelleri sunuyoruz. Modayı neyin belirlediğine gelecek olursak, moda trendleri, erkeklerin yer aldığı defilelerdeki saç kesimleri bu senenin kış modasını da öngörülür hale getiriyor.

Peki ya nelere dikkat etmelisiniz?

  • Saç ve yüzünüzde bulunan kusurların (sivilce,yara,saçkıran vb) ortaya çıkaracak saç kesimlerini tercih etmeyin.
  • Yüzünüzün yapısına uygun saç kesim modelleri tercih etmelisiniz.
  • Saçlarınız kadar giyiminiz ve tarzınızda önemlidir. Dolayısıyla buna uygun saç kesim modelleri tercih etmelisiniz.
  • Son saç kesim modellerini takip edebilirsiniz, Modası geçmiş, yada hep aynı tarz saç kesimlerinin size hiçbir katkısı olmaz.
  • Saç kesim modellerinize uygun sakal kesimi yaptırın.

Bütün bunlara dikkat ettikten sonra, kuaförümüze istediğimiz saç modelini gösterebiliriz. Erkekler için saç çok önemlidir. Olası bir yerinde yanlış kesim, yada kendilerine yakıştırmadıkları bir saç modeli saçlarını üçe vurmaya kadar götürebilir. Dolayısıyla saç modellerini farklı bir tarza çevirmek istediklerinde oldukça dikkatli ve seçici olmalıdırlar. Son zamanların en büyük trenleri son iki senedir biraz aynı yönde gitse de yine de bunu değiştirmek ve yeni bir akım yaratmak aslında bizim elimizde.

Sizlere beğeneceğinizi düşündüğümüz saç modellerini aşağıda ekliyoruz. Hoşunuza gideceğini düşündüğünüz modelleri kuaförünüzle paylaşabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz modelleri Türkiye’de bir çok kuaföre yaptırabilir, yada bu modeller arasında fikir alışverişinde bulunup kendinize özgü bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Bütün bu saç modellerinin yanında saçı tarzınızla birleştirip, daha çok dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here